BAZI ŞEYLER DOĞAL DEĞİLDİR, DOĞALA DÖN. RELEX SMILE LAZER GÖZ AMELİYATI


görüş Doğala En Yakın ve Net Görüş İçin

Bugün kullandığımız gözlüklerin gelişimi neredeyse 800 yıl önce başladı ve bu günlere geldi. kayıtlara göre1280'de Armati adında italyan fizikçi tarafından icat edilen gözlük, cisimleri büyüterek kolayca görülmelerini sağlamak için bir çift dışbükey mercekten oluşmaktaydı. Bu gün teknoloji bir hayli ilerledi ve her görme bozukluğu için hassasiyet derecesi oldukça yüksek camlar ve çerçeveler üretilebilmekte. İnsan gözünün zaman içinde görme yeteneğinde azalmaların olması doğal bir durumdur. Günümüzde halen görüş kusurları tedavisinde gözlük ve kontakt lens kullanımı devam etmekte ancak gözlük doğal bir implant değil.


Gözlük Olmadan Net Görebilmek

Gözlük olmadan net görebilmek, insan doğasına en uygun durumdur ve bu gün teknoloji bunu bize sağlayabilmekte. Uygun göz yapısına sahip bireylerde Relex Smile lazer göz ameliyatı ile görüş kusurları düzeltilebilmekte. Relex Smile Teknolojisi Sayesinde Gözlük ve Kontakt Lens Kullanımı Sonlandırılabilir. Relex Smile Ameliyatı, Flepsiz (Gözün Üst Tabakası Kaldırılmadan) Mikro Kesi Sayesinde İnce Kornealarada Uygulanabilmekte Zeiss tarafından geliştirilen SMILE Tekniği, küçük kesiyle lentikül çıkarma tekniğidir. Tamamıyla femtosaniye lazer kullanılan bu teknik, minimal invaziv flepsiz tekniktir.


ReLex SMILE by Zeiss :

İleri Derece Miyop ve Astigmattan Tedavi Edilebilir. Gözlük ve Kontakt Lens Kullanımı Sonlandırılabilir.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#gozicimercek #lasik #relexsmile #netgöz #netgözmerkezi #izmirlazergözameliyatı #gözhastanesi #lazergözameliyatı #relexsmile #excimerlazer #ilasik #lasik #notouch #izmirgözhastanesi #gözmerkezi #onlinerandevu #muayene #karşıyaka #izmir