Glokom - Göz Tansiyonu Tedavisi ve Glokom - Göz Tansiyonu Ameliyatı

GLOKOM TEDAVİ EDİMEDİĞİ TAKTİRDE CİDDİ GÖRME KAYIPLARINA YOL AÇABİLEN RETİNA DDEFORMASYONLARINA NEDEN OLUR


Glokom Hastalığında Erken Müdahale İle Kalıcı Görme Kayıpları Önlenebilir

Halk arasında göz tansiyonu olarak bilinen Glokom fark edilmesi oldukça zor olan ve kalıcı görme kaybına yol açabilen bir hastalıktır. Glokom göz hastalıkları açısından en sık gözlemlenen hastalıklardan biridir.


Glokomun bireylerde kendini göstermesi oldukça yavaş olmakla birlikte, hastalarda görme oranı, hastalığın ilerlemesi ile birlikte azalabilmektedir. Körlük nedenleri arasında ikinci sırada bulunan glokom için erken teşhis ve doğru tedavi yöntemi çok önemlidir.


Glokom tedavisinde güncel tedavi yöntemi JEL IMPLANT ve HFDS yöntemleridir. JEL IMPLANT göz içinde yüksek tansiyona sebep olan fazla biriken sıvıyı konjektivanın (gözün beyaz kısmını örten saydam tabaka) altına aktarır.


High-frequency deep sclerotomy (HFDS), Yüksek Frekanslı Derin Sklerotomi günümüzde kullanılan en yeni glokom tedavi yöntemidir. HFDS Glokom cerrahisi, açık açılı glokomda göz içi basıncını düşürmek için yeni bir prosedürüdür.Göz sağlığınızı ihmal etmeyin, rutin göz kontrolü sayesinde Glokom erken teşhis edilebilir ve kalıcı görme kayıpları önlenebilir.
Glokom tedavisi ve Glokom Cerrahisi ile ilgili tüm bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.
Görüş Kusurları Tedavilerimiz(Lazer Göz Ameliyatları) ve Tüm Göz Hastalıkları ile ilgili detaylı bilgiler için 👉 netgoz.net’i ziyaret ediniz.


Ayrıntılı bilgi ve randevu için:
🌐 www.netgoz.net
📱 WhatsApp: 0544 535 4331
📞 Telefon: 0232 336 0707
📩 Mail: info@netgoz.net


#gozicimercek #lasik #relexsmile #netgöz #glokom #göztansiyonu #jelimplant #hfds #glokomameliyatı #glokomtedavisi #göztansiyonutedavisi #netgözmerkezi #gözhastanesi #izmirgözhastanesi #gözmerkezi #karşıyaka #izmir